Vydání alba se posunuje

30. listopadu 2007 v 12:27 | Ritalin.kaSP |  SP News
Nejdřív se o tom jen mluvilo na internetu, pak se objevila oficiální zpráva - vydání alba Simple plan se posouvá o dva týdny. Zpráva je ze včerejška, 29. 11, omlouvám se, že to sem dávám až teď...
Ahoj lidi!
Víte, jak jsme každému říkali, že naše album vyjde 29. ledna...no, dneska jsme dostali pár špatných zpráv. Jak jsme nasedali do letadla letícího domů ze Singapuru, dostali jsme email od naší nahrávací společnosti, kde nám oznámili, že není možné, aby naše album vyšlo v čas podle původního data 29. ledna. Kvůli termínům produkce, vánočním svátkům a faktu, že jsme se vraceli do studia, abychom upravili text k "Generation". Nemáme jinou možnost, než vydat album o dva týdny později. Takže místo 28. ledna nahrávka vyjde 12 února.
Věřte nám, všichni jsme z toho rozhození. Byli jsme tak nadšení z nových songů a netrpěliví, až je vy lidi uslyšíte, takže posun vydání třeba jen o jeden den je pro nás tou nejhorší věcí vůbec. Ale nemáme na výběr. Opravdu se vám za to moc omlouváme a doufáme, že to pochopíte. Byli jste tak trpěliví a podporovali jste skupinu, chtěli bychom vám znovu poděkovat pro víc jak tříleté čekání na nové songy. A když se to tak vezme, dva týdny navíc ještě neznamenají konec světa, ne? Prosím, nezačněte nás nenávidět...ok?
Abychom vám to vynahradili, budeme v blízké době posílat hodně aktualizací. V několika příštích dnech odhalíme obal alba tady na sp.com , do týdne bychom měli mít konečnou verzi videoklipu k "When I'm Gone" a další skvělý detaily ohledně alba. Takže sem nezapomeňte chodit a slibuju, že Pat pro vás bude mít spostu věcí.

Díky za pochopení. Doufám, že se lidi uvidíme na koncertech v prosinci!

Pierre, Chuck, David, Sebastien and Jeff.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.