Červenec 2008

The Thai impression

30. července 2008 v 12:03 | Ritalin.kaSP |  Blogy
Current mood: dorky
Last night we went out to a club, a very touristy trap in the middle of the night market in Bangkok. The loud music and cheap drinks made the night pretty fun, everyone was sitting at a table hanging out and talking about how special this part of the world can be. Little kids were on the streets selling flowers to get money for food they say. Now, i have heard that if you give money to kids, it will not at all encourage them to keep going to school, as they make money begging. Their parents put them up to this for sure, they were the barkeeps and the working women. It is sad to see that their life is reduced to that, being on the streets at 2am trying to get some money from tourist, selling something that people don't really need, and can't really bring back home anyways, due to immigration regulations.
But for a minute, they turned 8 again as we started playing and dancing with them. They were kids again for just a couple of minute, smiling and genuinely having fun, only to change back into their grown up face, the street venders...
I just felt like talking about it. Is all!

enjoy

sebastien

Další vlog od kluků

30. července 2008 v 12:00 | Ritalin.kaSP |  Official Sites
Kluci pro nás včera natočili nový vlog:


Jsem zpátky

30. července 2008 v 11:50 | Ritalin.kaSP |  Blog
Tak se konečně vracím!
A mám pro vás jednu špatnou zprávu...dneska mi přišel dopis z Jánských Lázní, že mám nastoupit na léčbu trvající 6 týdnů.... ne :D ten dopis opravdu přišel, ale já nikam nejedu. :)
Každopádně od teď znovu aktualizuju blog já, a chtěla bych MOC MOC MOC poděkovat Ivynce, že se mi tu o všechno tak perfektně starala /sakra, řikala jsem, ať sem občas něco přidáš, ne, ať se strhneš :D/, klesla mi čelist až na zem, když jsem to viděla. Samozřejmě mě o všem poctivě informovala, takže mám přehled. :) :D Ivynko, seš fakt zlatíčko, hrozně jsi mi pomohla! Ani nevíš jak! Ale ještě s tebou musím probrat pár důležitých věcí ( PP, HK, SK apod. :D)
No, co se týče mojí dovolené...prvních 10 dní jsem strávila s bráškou Víťou, jeho přítelkyní Jiřinkou a jejich beaglem Samem (nádhernej pejsek, fakt). To jen, abyste se v těch jménech vyznali :D Bylo to fakt skvělý, hráli jsme karty, poslouchali SP, Good Charlotte, Linkin Park, Foo Fighters a vůbec super hudbu. Pak, pět dní před odjezdem, dorazili známí Jíři a bráchy - Pavel, jeho žena Míla a dvouměsíční miminko (začínám mít pocit, že děti jsou maskované časované bomby). No a tahle rodinka ráda poslouchala country. Popravdě, celkově byli tak trochu zvláštní. Nějak jsem se s nimi smířila, co jiného mi taky zbývalo... ale poslední den jsem byla ráda, že jedu domů. Vzala jsem si s sebou na dovču rádio, a to dopoledne jsme s bráchou poslouchali Good Morning Revival. Pavel kolem toho furt kroužil, při Keep Your Hands Off My Girl to stlumil, a při All Black rádio vypnul a utrousil cosi ve stylu "dyť je furt jedno a to samý, jak na revers". Měla jsem sto chutí vzít flašku od piva, co před ním stála, a plesknout ho s ní po hlavě s poznámkou "řiká se REPEAT, ty hovado!" Jeho blbost, že nerozezná dobrou hudbu :-/ No, sice mi uklidňování sebe sama dalo velkou práci, ale ovládla jsem se :D Ale neuniklo mi, jak ho brácha provrtal pohledem :D
Dva dny po příjezdu z Trávčic jsem zase jela k babičce. A tam se toho semlelo tolik, že se mi na to nechce ani myslet...neříkám, že to bylo špatný...občas byla i zábava. Třeba když jsem babi učila s mobilem. A nebo když jsem musela vlízt do baráku oknem. O tom se tu rozepisovat nebudu :D No a včera jsem ve 34° Celsia dorazila polomrtvá domů, a až teď se dostala k napsání tohoto článku. Koukám, že je zase nechutně dlouhej, i když jsem to vůbec neměla v plánu.
Každopádně, co jsem chtěla říct, jsem řekla - a teď se už jen můžete těšit na novinky. :)
Přeju hezký den a pokud se právě chystáte obědvat, dobrou chuť! ;)
Ritalin.ka

Ritin návrat & Nové photoshooty v galerii

28. července 2008 v 19:32 | Ivy |  Blog
Ano, prázdniny běží jak o život a zítra už zde máme konečně Ritu!!! Takže nadešel čas se s vámi rozloučit. Můžu s klidem říct, že jsem se o Ritin blog starala, jak jsem jen nejlíp mohla /i když to tak možná někdy nevypadalo :D/.
"Na rozloučenou" jsem ještě do galerie přidala 2 nové photoshooty, které se objevily na simpleplanfan.net a po té na SP.cz. Najdete je ZDE /2005/ a ZDE /2008/.
Vychutnejte si můj poslední podpis! xD
Vaše Ivy

Pár nových fotek v galerii & SP FanBase

26. července 2008 v 12:06 | Ivy |  SP News
Do galerie jsem přidala 10 dalších fotografií z X-Festu. Koukněte se na ně ZDE. Díky SPB.com.
Na SP MySpace se objevil bulletin se vzkutku skvělou zprávou!!! Pokud si chcete užívat novinek, hudby, fotek, videí, chatu, ..., neváhejte a stahujte SP FanBase na plochu svého počítače. Aplikace je zcela zdarma. Ušetříte tím navíc brouzdání po internetu.
Tak ode dneška můžu svůj blog zavřít! :D :D
Takže hned stahujte, získejte novinky a chatujte s kolegy z branže SP fanoušků! xD
Klikněte sem pro stáhnutí aplikace.

MTV Campus Invasion k shlédnutí & Další update v galerii

24. července 2008 v 18:40 | Ivy |  SP News
Pokud jste neměli to štěstí a na MTV Germany jste neviděli živý záznam z MTV Campus Invasion (nebo popřípadě rovnou na místě :D), mám pro vás dobrou zprávu. Teď se můžete podívat aspoň na "Jump", "When I'm Gone" a "Your Love Is A Lie":
Stojí to vážně za to!!! ;)
Děkuji SPO.de.
Do galerie jsem díky SPB.com přidala další krásné fotky. Takže neváhejte a klikejte SEM a SEM!
A nezapomeňte na to, že Rita se vrací již za 4 dny!!! :)

První obchod s Role Model oblečením

22. července 2008 v 20:52 | Ivy |  SP News
V Montrealu se konečně dočkali prvního obchodu s oblečením Role Model. Je otevřen vždy od pondělí do pátku, od devíti do čtyř. Tak až budete mít cestu do Kanady, nezapomeňte obchod navštívit a koupit si pár kousků!! :D Pokud se však do Motrealu nechystáte, nezbývá vám zatím nic jiného, než si oblečení objednat přes internet (více info na rolemodelclothing.com) nebo doufat, že se třeba Role Model obchodu někdy dočkáme i v naší maličké zemičce, zatím si aspoň můžete na MySpace do přátel přidat český street team.

Adresa pro ty, kteří by se do Motrealu vážně vypravili :D

ROLE MODEL CLOTHING
1363, rue Bergar,
Laval, Québec
H7L 4Z7
Canada
Tel.: 450-667-2721
email: info@rolemodelclothing.com

Fotky & Plakát SP

20. července 2008 v 15:10 | Ivy |  SP News
U kluků se neděje stále nic nového. Jen jsem do galerie přidala další fotky, můžete se na ně podívat ZDE a ZDE. Ty první jsou ještě z 10. července, ze dne vystoupení na Under 18 Festivalu ve španělském Madridu, a ty druhé patří do Videoshootu YLIAL. Jsou opravdu krásné a kluci jsou na nich nádherní, stojí za to se podívat. Moc za ně děkuji simpleplan.es.
Dále bych vás chtěla upozornit na to, že plakátový speciál časopisu Šťastná 13 (v prodeji již od 26. června) obsahuje i plakát Simple Plan. Cena časopisu je 49 Kč. Za tuto informaci moc děkuju simpleplan.cz.

Další nové fotky

16. července 2008 v 10:36 | Ivy |  Blog
S fotkami se snad v poslední době roztrhl pytel. Opět jsem díky simpleplanonline.de přidala do galerie několik nových fotek, konkrétně z koncertu v Lucemburku konaného 13. července:
Dále také stránka SPO.de upozornila na to, že na simpleplanroxoursockz se objevily fotky ještě ze 17. května, kdy kluci vystupovali na akci Z100's Zootopia:

Gallery Update

15. července 2008 v 10:52 | Ivy |  Blog
Díky stránce simpleplanonline.de jsem do galerie přidala dalších 64 fotografií z MTV Campus Invasion a také fotky z téhož dne z podepisovací akce.
MTV Campus Invasion:
MTV Campus Invasion signing:

Nové fotky & Pozdrav od Rity

14. července 2008 v 10:27 | Ivy |  Blog
Do galerie jsem přidala nové fotky. První jsou z Under 18 Festivalu (Madrid, 10. 07.), druhé pak z MTV Campus Invasion v Německu (12. 07.).
Under 18 Festival:
MTV Campus Invasion:
A na závěr vám chci vyřídit pozdrav od Rity! ;) Má se dobře a už se moc těší, až se vrátí. Do té doby to snad ještě přežijete se mnou.. :)

Time difference???

12. července 2008 v 18:24 | Ivy |  Official Sites
Náš blogový nadšenec Seb nezklamal a napsal nový blog. Takže máme neustále přehled o tom, co se u kluků děje! ;)
Překlad v celém článku:

Písnička o Madridu

12. července 2008 v 13:02 | Ivy |  Videa - koncerty
Jistě si ještě moc dobře vzpomínáte na Sebovu a Pierrovu písničku o Praze - I'm in Praho a jistě také víte, že kluci mají v oblibě hrát podobnou písničku speciálně pro každé město. Například před několika dny na Canada Day Pierre dokonce zpíval ve francouzštině, čemuž se ale nemůžeme ani moc divit, jelikož je francouzština jedním ze dvou národních jazyků kluků. Ale to, že předevčírem /10. července/ na show v Madridu začal zpívat španělsky, už je trochu větším překvapením!!! :)

Vlog - That SP Show

12. července 2008 v 12:49 | Ivy |  Official Sites
Na SP.com se objevil snad ten nejvtipnější a nejbláznivější vlog, který kdy kluci natočili!! :D

Vlog z Madridu

10. července 2008 v 9:35 | Ivy |  Official Sites
Kluci včera ráno přicestovali do Madridu, kde pro nás Seb natočil nový vlog, ve kterém má naprosto skvělé nové červené brýle! ;)

Off to madrid!

9. července 2008 v 19:08 | Ivy |  Official Sites
Jeff pro nás po hodně dlouhé době napsal blog, ve kterém nás informuje o tom, co se dělo v několika posledních dnech.. ;)
Překlad v celém článku:

Záskok

8. července 2008 v 12:07 | Ivy
Nelekejte se, tady Ivy z ivy-sp.blog.cz. Rita si, jak dobře víte, užívá dovolenou, a tak nemá až do 28. července přístup k internetu. Proto mi pro velkou důvěru blog svěřila, aby nebyl tak dlouhou dobu neaktualizovaný. Pro mě je to veliká čest, ale zároveň mám strach, abych to zvládla.. ;)
To je pro teď ode mě vše, až budou nějaké novinky, budu se vám hlásit! :)
Užívejte si prázdnin!
Ivy

Dovolená

5. července 2008 v 10:19 | Ritalin.kaSP
Je to tak, zítra odjíždím na dovolenou! :)
Hrozně se těším, mám už 3 dny zbaleno :D Jedu s bráškou a jeho přítelkyní do Trávčic. Sice o tom místě prakticky nic nevím, ale nevadí...Pojedou ještě jejich známí s pejsem, takže předpokládám, že o zábavu nebude nouze. Vrátím se za 10 dní, tak snad mě nebudete moc postrádat ;) :D
Mějte se hezky!!!
Ritalin.ka
P.S. budu pro vás mít takové menší překvápko, na kterém jsem pracovala v posledních dnech, tak se těště ;)

EDIT: je mi to hrozně líto, ale nastala změna. Až přijedu z Trávčic, hned zase odjíždím pryč, a vracím se až 28. července...:(

Hlasování o fotku prázdnin 2008

3. července 2008 v 21:39 | Ritalin.kaSP |  Fotky měsíce
Je to tady - už 3. dnem si můžeme užívat prosluněné letní prázdniny.
Tak trochu vyjímečný čas, který se koná jen jednou do roka, že? Takže jsem se rozhodla udělat výjimku a kromě fotky měsíce tu od nyní bude i fotka prázdnin 2008.
Zvolte jednu z pěti fotografií z tohoto roku!

Červenec

1. července 2008 v 17:49 | Ritalin.kaSP |  Fotky měsíce
Zvolte fotku července!