Prosinec 2008

Žába k zulíbání

29. prosince 2008 v 21:21 | Posted by Rita |  SP News

Už zítra odpoledne se můžeme těšit na americkou komedii Žába k zulíbání, ve které zazní píseň I'd Do Anything!


Film vysílá TV Nova v 16:50.


Info k filmu:
Jessica Spencer je přesvědčena o tom, že má dokonalý život. Je nejatraktivnější a nejpopulárnější dívkou na střední škole, kapitánkou týmu roztleskávaček a schází se s hráčem fotbalového mužstva, o kterém mohou ostatní dívky jenom snít. Když se ale jeden den probudí v těle třicetiletého muže (Rob Schneider), obrátí se její život naruby. Sama brzy zjistí, že pro dívku, která se potřebuje bez přestání holit, není jednoduché stavět na vzhledu. A ještě předtím, než začne hledat způsob, jak se vrátit do své původní podoby, musí vyhrát soutěž roztleskávaček, absolvovat školní ples a získat zpět svého přítele - a to vše v kůži dospělého muže.

No, myslím, že bych měl zaklepat

15. prosince 2008 v 18:08 | Posted by Rita |  Blogy
Sebastien napsal nový blog! Zmiňuje zde poslední dvě show a taky příchod Vánoc :)


Well i guess i should rap
Current mood: calm

Tak, v těchto dnech hodně přemýšlím o Vánocích. A je to dobrý, být doma. Pro Simple Plan to byl skvělý rok, ale taky dost vyčerpávající. Spousta cestování, taky spousta úžasných show, spousta skvělých lidí po cestě. Na poslední show, kterou jsme hráli, byla spousta zábavy! 2 nová místa, spousta nových fanoušků. Tel Aviv, byl úžasný, a Dubai taky. Navštívili jsme je, jak brzy budete moct vidět na SP strákách, a měli se skvěle na obou místech. A taky skvělý show. A teď ta těžší část, musím vymyslet, co koupit rodičům k Vánocům!!!

________________________________


So, thinking a lot about x-mas these days. And it's good to be home. It's been a great year for Simple Plan, but a very tiring one as well. A lot of travels, a lot of amazing shows too, a lot a good people along the way. The last shows we did were a lot of fun! 2 new places, a lot of new fans. Tel Aviv was awesome, and Dubai as well. We got to visit, as you will be able to see soon on the SP website, and had a great time in both places. And great shows too. Now, for the hard part, i have to figure out what to get my parents for x-mas!!!

Novinky na blogu

8. prosince 2008 v 20:13 | Posted by Rita |  Blog

Po delší době se znovu hlásím :)
Mám jen pár novinek -

Ze všeho nejdřív bych chtěla říct, že minulý měsíc, konkrétně 15. 11., slavil tento blog první narozeniny. Za tu dobu tudy prošlo přes 24 000 návštěvníků! Děkuju za všechny vaše komentáře i podporu. Díky vám jsem objevila spoustu skvělých stránek i nové přátele :)

Ale teď už k aktualizacím:
  • Připravuju nový design, bude poměrně jednoduchý, přesto doufám, že se bude líbit. Nevím, kdy přesně ho sem dám, ale do Vánoc každopádně :D
  • Dnešním dnem jsem do Downloads přidala 7 nových avatarů (zde) a jednu tapetu s Jeffem:

To je ode mě vše :)

Rita

Jak dlouho posloucháte Simple Plan?

8. prosince 2008 v 18:31 | Posted by Rita |  Ankety
Pár dní zpátky jsem přemýšlela nad tím, jak dlouho vlastně už poslouchám SP. Pokud to vezmu od momentu, kdy jsem se stala opravdovou, věrnou fanynkou :)) budou to někdy kolem příštího měsíce 3 roky.
A jak jste na tom vy? :)


Kluci během let

8. prosince 2008 v 18:25 | Posted by Rita |  Zajímavosti